0%
Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betiklerinin yürütülmesi devre dışı bırakılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

DIŞ PAYDAŞ ANALİZİ

            

Değerli Paydaşımız,

Bu anket, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’mizin çalışmalarını değerlendirmek kapsamında, siz değerli dış paydaşlarımızın görüşlerinin alınması amacıyla hazırlanmıştır. Söz konusu anket çalışması ile ilişkili olduğumuz kurumların, görüş, öneri, talep ve beklentilerine gerçekçi bir şekilde ulaşmayı nihai hedefimiz olarak belirledik. Anket sonuçları sadece ilgili çalışmada kullanılacak ve tüm bilgileri gizli kalacaktır.

Katılımınız ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

İstanbul Medipol Üniversitesi

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

Bu ankette 10 soru var.
Bu anket adsızdır.

Özellikle bir soruda sorulmadıkça, anketiniz ve yanıtlarınızla ilgili kayıtlarda sizin kim olduğunuzu belirten bir bilgi bulunmaz.

Bu ankete erişmek için bir pin kodu kullandıysanız, bu kodun kim olduğunuzu belirlemek için yanıtlarınızla birlikte kaydedilmediğini özellikle belirtmek isteriz. Kodlar ayrı bir veritabanında saklanır ve yalnız anketi doldurup doldurmadığınızı belirlemek için kullanılır. Pin kodları ile anket yanıtlarını eşleştirmenin bir yolu yoktur.